Madeleine Pyk – en samling F769

SUNE ENOKSSON, kniv, signerad och daterad-86.

Skaft av horn och metall. Slida av horn, metall och läder. Knivens längd 10 cm.

Lättare bruksskick.

Klubbat pris
3 601
342
393
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
8 apr 2018 21:17
3 601 SEK
8 apr 2018 21:17
3 401 SEK
8 apr 2018 20:03
3 201 SEK
8 apr 2018 17:56
3 001 SEK
8 apr 2018 17:56
3 000 SEK
8 apr 2018 17:56
2 801 SEK
8 apr 2018 17:56
2 601 SEK
8 apr 2018 17:41
2 401 SEK
8 apr 2018 17:41
2 201 SEK
8 apr 2018 17:19
2 001 SEK
8 apr 2018 17:19
1 901 SEK
8 apr 2018 17:19
1 800 SEK
8 apr 2018 17:19
1 700 SEK
3 apr 2018 20:12
1 600 SEK
3 apr 2018 8:52
1 500 SEK
1 apr 2018 9:22
1 250 SEK