1023225
SUNE ENOKSSON, kniv, signerad och daterad-86.
Sune enoksson, kniv, signerad och daterad-86.

Skaft av horn och metall. Slida av horn, metall och läder. Knivens längd 10 cm.

Lättare bruksskick.

Slutpris
3 601
334
372
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
8 apr 2018 21:17
3 601 SEK
8 apr 2018 21:17
3 401 SEK
8 apr 2018 20:03
3 201 SEK
8 apr 2018 17:56
3 001 SEK
8 apr 2018 17:56
3 000 SEK