PAUL LARSSON, kniv, signerad och daterad 1988.

Skaft av björk och horn. Dekorerad slida av horn och läder. Knivens längd 22 cm.

Bruksskick.

Klubbat pris
2 600
231
243
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
8 apr 2018 20:30
2 600 SEK
8 apr 2018 20:30
2 400 SEK
8 apr 2018 19:43
2 200 SEK
8 apr 2018 14:14
2 100 SEK
8 apr 2018 14:14
2 000 SEK
8 apr 2018 14:14
1 900 SEK
8 apr 2018 14:14
1 800 SEK
8 apr 2018 14:14
1 700 SEK
2 apr 2018 22:20
1 600 SEK
2 apr 2018 22:20
1 500 SEK
1 apr 2018 9:14
1 100 SEK
29 mar 2018 21:00
1 000 SEK