1023234
PAUL LARSSON, kniv, signerad och daterad 1988.

Skaft av björk och horn. Dekorerad slida av horn och läder. Knivens längd 22 cm.

Bruksskick.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 600
246
278
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
8 apr 2018 20:30
2 600 SEK
8 apr 2018 20:30
2 400 SEK
8 apr 2018 19:43
2 200 SEK
8 apr 2018 14:14
2 100 SEK
8 apr 2018 14:14
2 000 SEK