ANDERS SUNNA, kniv, signerad,

ANDERS SUNNA, kniv, signerad,

Skaft av horn och björk. Slida av horn och läder. Knivens längd 18 cm.

Lättare bruksslitage.

Klubbat pris
3 400
302
315
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
2 apr 2018 22:20
3 400 SEK
2 apr 2018 0:33
3 200 SEK
2 apr 2018 0:32
3 000 SEK
2 apr 2018 0:32
2 800 SEK
1 apr 2018 17:00
2 550 SEK
1 apr 2018 17:00
2 350 SEK
1 apr 2018 17:00
2 200 SEK
1 apr 2018 9:14
1 700 SEK
31 mar 2018 18:49
1 600 SEK
31 mar 2018 18:48
1 500 SEK
31 mar 2018 18:48
1 400 SEK
30 mar 2018 0:16
1 300 SEK
29 mar 2018 0:38
1 200 SEK