Madeleine Pyk – en samling F769

ESSE POGGATS, helhornskniv, signerad EP och daterad 1989.

Renhorn med stiliserad dekor. Delvis genombruten slida. Knivens längd 18 cm.

Smärre bruksslitage.

Klubbat pris
27 000
2 564
2 944
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (24 bud)
8 apr 2018 20:27
27 000 SEK
9
8 apr 2018 20:27
26 000 SEK
8 apr 2018 20:27
26 000 SEK
9
7 apr 2018 19:13
25 000 SEK
8
7 apr 2018 19:13
24 000 SEK
8
4 apr 2018 14:22
23 000 SEK
1 apr 2018 23:30
22 000 SEK
1 apr 2018 21:27
21 000 SEK
1 apr 2018 21:27
20 000 SEK
1 apr 2018 21:27
20 000 SEK
1 apr 2018 21:26
19 050 SEK
1 apr 2018 21:26
18 550 SEK
1 apr 2018 16:50
18 050 SEK
1 apr 2018 16:50
17 550 SEK
1 apr 2018 9:21
16 500 SEK
1 apr 2018 9:21
16 000 SEK
29 mar 2018 12:46
15 500 SEK
29 mar 2018 12:46
15 000 SEK
29 mar 2018 7:18
13 500 SEK
29 mar 2018 7:18
13 000 SEK
29 mar 2018 1:08
12 000 SEK
28 mar 2018 21:40
6 200 SEK
28 mar 2018 19:41
6 000 SEK
28 mar 2018 13:50
1 000 SEK