1023326
ESSE POGGATS, helhornskniv, signerad EP och daterad 1989.
Esse poggats, helhornskniv, signerad ep och daterad 1989.

Renhorn med stiliserad dekor. Delvis genombruten slida. Knivens längd 18 cm.

Smärre bruksslitage.

Slutpris
27 000
2 534
2 805
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (24 bud)
8 apr 2018 20:27
27 000 SEK
9
8 apr 2018 20:27
26 000 SEK
8 apr 2018 20:27
26 000 SEK
9
7 apr 2018 19:13
25 000 SEK
8
7 apr 2018 19:13
24 000 SEK