1023334
PER SUNNA, kniv, signerad.

Skaft i horn och björk. Slida i horn och läder. Knivens längd 18 cm.

Lättare bruksslitage.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 950
185
208
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (29 bud)
8 apr 2018 21:16
1 950 SEK
8
8 apr 2018 21:13
1 850 SEK
8 apr 2018 21:11
1 750 SEK
8
8 apr 2018 21:10
1 650 SEK
8 apr 2018 21:09
1 550 SEK