ERIK FANKKI, kniv, signerad och daterad 2008.

Fäste i björk och renhorn. Slida i läder och renhorn. Stiliserad dekor i rött. Knivens längd 25 cm.

Obetydligt ytslitage. Lädret med fläck.

Klubbat pris
12 100
1 068
1 114
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
8 apr 2018 11:47
12 100 SEK
8 apr 2018 11:47
12 100 SEK
6 apr 2018 21:24
10 500 SEK
6 apr 2018 21:24
10 000 SEK
4 apr 2018 20:52
9 800 SEK
4 apr 2018 20:52
9 600 SEK
2 apr 2018 19:23
8 200 SEK
2 apr 2018 18:55
8 000 SEK
1 apr 2018 9:28
7 800 SEK
29 mar 2018 7:40
6 500 SEK