Madeleine Pyk – en samling F769

MAGNUS FANKKI, troligen, kniv, signerad MF.

Fäste i björk och renhorn. Slida i läder och renhorn. Knivbladet signerat TP. Knivens längd 19,5 cm.

Smärre slitage. Trög att få ut ur slidan.

Klubbat pris
2 700
256
294
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (19 bud)
8
8 apr 2018 20:23
2 700 SEK
8 apr 2018 17:27
2 500 SEK
8 apr 2018 10:13
2 300 SEK
8 apr 2018 10:13
2 100 SEK
8 apr 2018 10:13
2 100 SEK
8 apr 2018 10:13
1 900 SEK
8 apr 2018 10:13
1 800 SEK
7 apr 2018 18:50
1 500 SEK
7 apr 2018 4:22
1 400 SEK
1 apr 2018 9:28
1 300 SEK
1 apr 2018 9:28
1 200 SEK
31 mar 2018 22:40
850 SEK
31 mar 2018 22:40
800 SEK
31 mar 2018 22:40
800 SEK
31 mar 2018 22:40
650 SEK
31 mar 2018 22:40
600 SEK
31 mar 2018 19:56
400 SEK
31 mar 2018 19:56
350 SEK
29 mar 2018 14:31
300 SEK