1023375
MAGNUS FANKKI, troligen, kniv, signerad MF.

Fäste i björk och renhorn. Slida i läder och renhorn. Knivbladet signerat TP. Knivens längd 19,5 cm.

Smärre slitage. Trög att få ut ur slidan.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 700
256
288
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (19 bud)
8
8 apr 2018 20:23
2 700 SEK
8 apr 2018 17:27
2 500 SEK
8 apr 2018 10:13
2 300 SEK
8 apr 2018 10:13
2 100 SEK
8 apr 2018 10:13
2 100 SEK