ERIK KNUTSSON SUNNA, kniv, signerad.

Skaft i horn och björk. Slida i horn och läder. Knivens längd 19,5 cm.

Slitage.

Klubbat pris
1 550
137
143
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
1 apr 2018 9:18
1 550 SEK
1 apr 2018 9:18
1 500 SEK
29 mar 2018 19:46
300 SEK