MAGNUS FANKKI, kniv, signerad MF.

Fäste i renhorn. Slida i renhorn och läder. Knivens längd 18 cm.

Bruksskick.

Klubbat pris
1 650
145
150
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
2 apr 2018 12:14
1 650 SEK
2 apr 2018 12:14
1 600 SEK
1 apr 2018 9:14
1 000 SEK
31 mar 2018 22:39
350 SEK