Madeleine Pyk – en samling F769

KNIV, signerad KS? samt daterad 1981.

Skaft i horn och björk. Slida i horn och läder. Knivens längd 18,5 cm.

Bruksslitage.

Klubbat pris
1 300
123
142
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
7 apr 2018 4:21
1 300 SEK
7 apr 2018 4:21
1 200 SEK
7 apr 2018 4:21
950 SEK
7 apr 2018 4:21
900 SEK
3 apr 2018 10:37
800 SEK
3 apr 2018 10:37
750 SEK
3 apr 2018 10:36
700 SEK
3 apr 2018 10:36
650 SEK
2 apr 2018 18:43
550 SEK
2 apr 2018 18:43
500 SEK
2 apr 2018 18:10
400 SEK
2 apr 2018 18:10
350 SEK
1 apr 2018 9:27
300 SEK