1023396
KNIV, signerad KS? samt daterad 1981.

Skaft i horn och björk. Slida i horn och läder. Knivens längd 18,5 cm.

Bruksslitage.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 300
124
139
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
7 apr 2018 4:21
1 300 SEK
7 apr 2018 4:21
1 200 SEK
7 apr 2018 4:21
950 SEK
7 apr 2018 4:21
900 SEK
3 apr 2018 10:37
800 SEK