NIKOLAUS FANKKI, kniv, signerad N. Fankki.

Skaft i horn, slida i läder och horn med stiliserad dekor. Knivens längd ca 16,5 cm.

Mindre bruksslitage. Smärre fläckar.

Klubbat pris
1 350
121
128
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
8 apr 2018 17:18
1 350 SEK
8 apr 2018 17:18
1 250 SEK
8 apr 2018 17:18
1 200 SEK
1 apr 2018 9:22
1 000 SEK