Madeleine Pyk – en samling F769

SVANTE LARSSON, kniv, signerad.

Fäste i horn. Slida i horn och läder. Knivens längd ca 18 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
4 200
399
458
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
8 apr 2018 20:19
4 200 SEK
8 apr 2018 20:19
4 000 SEK
8 apr 2018 12:58
3 300 SEK
8 apr 2018 12:58
3 100 SEK
8 apr 2018 12:58
2 900 SEK
8 apr 2018 12:58
2 700 SEK
4 apr 2018 12:44
2 300 SEK
2 apr 2018 10:58
2 100 SEK
1 apr 2018 9:38
1 000 SEK
29 mar 2018 12:35
900 SEK
28 mar 2018 23:33
800 SEK