SVEN ÅKE RISFJÄLL, kniv, signerad och daterad -96.

Fäste i horn. Slida i horn och läder. Bär etikett. Knivens längd 18,5 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Klubbat pris
4 400
388
405
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
8 apr 2018 20:23
4 400 SEK
8 apr 2018 20:00
4 200 SEK
8 apr 2018 20:00
4 000 SEK
8 apr 2018 20:00
3 900 SEK
8 apr 2018 19:38
3 450 SEK
8 apr 2018 19:38
3 250 SEK
8 apr 2018 18:57
3 100 SEK
8 apr 2018 18:27
2 900 SEK
8 apr 2018 17:53
2 700 SEK
8 apr 2018 17:52
2 500 SEK
8 apr 2018 17:52
2 401 SEK
8 apr 2018 17:10
2 201 SEK
8 apr 2018 17:10
2 001 SEK
8 apr 2018 17:09
1 901 SEK
8 apr 2018 17:09
1 801 SEK
8 apr 2018 16:29
1 700 SEK
8 apr 2018 16:07
1 600 SEK
8 apr 2018 16:07
1 505 SEK
7 apr 2018 15:11
1 500 SEK
7 apr 2018 15:11
1 400 SEK
4 apr 2018 8:37
1 300 SEK
3 apr 2018 21:21
1 200 SEK
3 apr 2018 21:21
1 200 SEK
3 apr 2018 20:18
1 100 SEK
28 mar 2018 19:07
1 000 SEK