SVEN ÅKE RISFJÄLL, kniv, signerad och daterad -96.

Fäste i horn. Slida i horn och läder. Bär etikett. Knivens längd 18,5 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Klubbat pris
4 400
388
405
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
8 apr 2018 20:23
4 400 SEK
8 apr 2018 20:00
4 200 SEK
8 apr 2018 20:00
4 000 SEK
8 apr 2018 20:00
3 900 SEK
8 apr 2018 19:38
3 450 SEK
8 apr 2018 19:38
3 250 SEK
8 apr 2018 18:57
3 100 SEK
8 apr 2018 18:27
2 900 SEK
8 apr 2018 17:53
2 700 SEK
8 apr 2018 17:52
2 500 SEK
8 apr 2018 17:52
2 401 SEK
8 apr 2018 17:10
2 201 SEK
8 apr 2018 17:10
2 001 SEK
8 apr 2018 17:09
1 901 SEK
8 apr 2018 17:09
1 801 SEK
8 apr 2018 16:29
1 700 SEK
8 apr 2018 16:07
1 600 SEK
8 apr 2018 16:07
1 505 SEK
7 apr 2018 15:11
1 500 SEK
7 apr 2018 15:11
1 400 SEK
4 apr 2018 8:37
1 300 SEK
3 apr 2018 21:21
1 200 SEK
3 apr 2018 21:21
1 200 SEK
3 apr 2018 20:18
1 100 SEK
28 mar 2018 19:07
1 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

216. Christer Strömholm, "Paris, 1962".
Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
Budhistorik
115 000

ditt bud
110 000

ditt bud
105 000

ditt bud
100 000

ditt bud
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
Aktuellt bud:
115 000 SEK