Madeleine Pyk – en samling F769

BERTIL ANDERSSON, kniv, signerad B.A och daterad -07.

Skaft i horn, slida i läder och horn. Stiliserad dekor. Knivens längd ca 20 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
8 700
826
949
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (49 bud)
8 apr 2018 21:07
8 700 SEK
8
8 apr 2018 21:05
8 500 SEK
8 apr 2018 21:04
8 300 SEK
8 apr 2018 21:04
8 100 SEK
8 apr 2018 21:04
7 900 SEK
8
8 apr 2018 21:03
7 700 SEK
8 apr 2018 21:03
7 600 SEK
8 apr 2018 21:01
7 500 SEK
8
8 apr 2018 21:01
7 300 SEK
8 apr 2018 21:01
7 100 SEK
8 apr 2018 21:01
7 000 SEK
8 apr 2018 20:58
6 800 SEK
8
8 apr 2018 20:58
6 600 SEK
8
8 apr 2018 20:58
6 550 SEK
8 apr 2018 20:57
6 350 SEK
8 apr 2018 20:55
6 150 SEK
8 apr 2018 20:55
6 000 SEK
8 apr 2018 20:55
5 700 SEK
8
8 apr 2018 20:55
5 500 SEK
8 apr 2018 20:54
4 800 SEK
8 apr 2018 20:54
4 600 SEK
8 apr 2018 20:54
4 400 SEK
8 apr 2018 20:54
4 200 SEK
8 apr 2018 20:53
4 000 SEK
8 apr 2018 20:53
3 800 SEK
8 apr 2018 16:10
3 600 SEK
8 apr 2018 16:10
3 400 SEK
8 apr 2018 16:10
3 200 SEK
8 apr 2018 16:10
3 000 SEK
6 apr 2018 10:29
2 800 SEK
6 apr 2018 10:29
2 600 SEK
6 apr 2018 10:29
2 400 SEK
6 apr 2018 10:29
2 200 SEK
2 apr 2018 0:23
1 800 SEK
2 apr 2018 0:23
1 700 SEK
2 apr 2018 0:23
1 600 SEK
2 apr 2018 0:23
1 500 SEK
1 apr 2018 9:39
1 267 SEK
1 apr 2018 9:17
1 167 SEK
31 mar 2018 2:06
950 SEK
31 mar 2018 2:06
900 SEK
30 mar 2018 18:03
850 SEK
30 mar 2018 18:03
800 SEK
30 mar 2018 18:03
750 SEK
30 mar 2018 18:02
650 SEK
30 mar 2018 18:02
600 SEK
30 mar 2018 18:02
450 SEK
30 mar 2018 18:02
400 SEK
28 mar 2018 23:23
300 SEK