1025606
BERTIL ANDERSSON, kniv, signerad B.A och daterad -07.

Skaft i horn, slida i läder och horn. Stiliserad dekor. Knivens längd ca 20 cm.

Smärre slitage.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
8 700
824
929
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (49 bud)
8 apr 2018 21:07
8 700 SEK
8
8 apr 2018 21:05
8 500 SEK
8 apr 2018 21:04
8 300 SEK
8 apr 2018 21:04
8 100 SEK
8 apr 2018 21:04
7 900 SEK