KNIV, Gunnar Kivimäke eller Gunnar Kemppainen, signerad.

Fäste i björk och horn. Slida i horn och läder. Knivens längd 18,5 cm.

Bruksskick.

Klubbat pris
950
90
103
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
8 apr 2018 21:31
950 SEK
8 apr 2018 21:30
900 SEK
8 apr 2018 21:30
900 SEK
8 apr 2018 20:14
850 SEK
8 apr 2018 11:19
800 SEK
8 apr 2018 7:37
750 SEK
8 apr 2018 7:37
700 SEK
8 apr 2018 7:37
700 SEK
7 apr 2018 21:42
600 SEK
7 apr 2018 19:20
550 SEK
7 apr 2018 19:20
500 SEK
7 apr 2018 19:19
450 SEK
7 apr 2018 19:19
400 SEK
5 apr 2018 22:49
300 SEK