OLIVER ISRAELSSON, kniv, signerad.

Fäste i horn. Slida i horn och läder. Knivens längd 19 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
4 400
388
405
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
8 apr 2018 22:13
4 400 SEK
8 apr 2018 22:12
4 200 SEK
6 apr 2018 10:31
4 000 SEK
31 mar 2018 14:47
3 500 SEK
29 mar 2018 21:36
3 000 SEK