PER ERIK NILSSON, kniv, signerad.

Skaft i horn och björk. Slida i horn och läder. Knivblad märkt "SB". Knivens längd 18 cm.

Mindre bruksslitage.

Klubbat pris
6 500
574
599
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (35 bud)
8 apr 2018 22:09
6 500 SEK
8 apr 2018 22:08
6 300 SEK
8 apr 2018 22:07
6 100 SEK
8 apr 2018 22:05
5 900 SEK
8 apr 2018 22:05
5 700 SEK
8 apr 2018 22:02
5 500 SEK
8 apr 2018 22:02
5 300 SEK
8 apr 2018 22:00
5 100 SEK
8 apr 2018 21:59
4 900 SEK
8 apr 2018 21:59
4 700 SEK
8 apr 2018 21:57
4 500 SEK
8 apr 2018 21:57
4 300 SEK
8 apr 2018 21:57
4 100 SEK
8 apr 2018 21:57
4 090 SEK
8 apr 2018 21:56
3 890 SEK
8 apr 2018 21:35
3 690 SEK
8 apr 2018 21:35
3 500 SEK
8 apr 2018 21:01
3 490 SEK
8 apr 2018 21:00
3 290 SEK
8 apr 2018 21:00
3 150 SEK
8 apr 2018 19:49
2 950 SEK
8 apr 2018 19:03
2 750 SEK
8 apr 2018 17:28
2 550 SEK
8 apr 2018 16:17
2 350 SEK
8 apr 2018 16:17
2 150 SEK
8 apr 2018 16:17
2 000 SEK
8 apr 2018 16:17
1 900 SEK
8 apr 2018 16:17
1 800 SEK
8 apr 2018 10:40
1 700 SEK
7 apr 2018 22:38
1 600 SEK
7 apr 2018 21:57
1 500 SEK
5 apr 2018 22:09
1 223 SEK
3 apr 2018 1:48
1 123 SEK
1 apr 2018 11:34
800 SEK
1 apr 2018 9:27
750 SEK