KNIV, 1900-talets andra hälft.

Skaft i horn med inläggnignar. Slida i horn och läder. Knivblad märkt "Ivan L". Knivens längd 19 cm.

Obetydligt slitage.

Klubbat pris
8 600
759
792
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (20 bud)
8 apr 2018 21:12
8 600 SEK
8 apr 2018 21:12
8 500 SEK
8 apr 2018 21:12
8 400 SEK
8 apr 2018 21:07
8 200 SEK
8 apr 2018 21:07
8 000 SEK
8 apr 2018 21:07
7 700 SEK
8 apr 2018 21:07
7 500 SEK
7 apr 2018 19:06
5 300 SEK
7 apr 2018 9:19
5 100 SEK
4 apr 2018 8:26
3 300 SEK
1 apr 2018 9:20
3 100 SEK
31 mar 2018 19:51
850 SEK
31 mar 2018 19:51
800 SEK
31 mar 2018 2:23
725 SEK
31 mar 2018 2:23
675 SEK
30 mar 2018 17:49
450 SEK
28 mar 2018 20:40
400 SEK
28 mar 2018 19:10
350 SEK
28 mar 2018 19:10
350 SEK
28 mar 2018 17:56
300 SEK