KNIV, signerad ÅH?, 1900-talets andra hälft.

Fäste i horn och björk. Slida i läder och horn. Knivens längd 18 cm.

Bruksskick.

Enligt handskriven etikett Åke Haraldsson

Klubbat pris
850
75
79
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
3 apr 2018 10:37
850 SEK
3 apr 2018 10:37
800 SEK
1 apr 2018 9:26
700 SEK
1 apr 2018 9:26
650 SEK
31 mar 2018 2:12
300 SEK