Madeleine Pyk – en samling F769

SVEN ERIK LAMPINEN, kniv, signerad.

Skaft i horn och björk. Slida i horn och läder. Knivens längd 20 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
1 000
95
109
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
8 apr 2018 17:50
1 000 SEK
7 apr 2018 20:52
800 SEK
1 apr 2018 9:19
650 SEK