Madeleine Pyk – en samling F769

KNIV, signerad CS och daterad -94.

Skaft i horn, slida i läder och horn. Stiliserad dekor. Knivbladet signerat "R.B". Knivens längd ca 18 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
3 000
285
327
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (25 bud)
8 apr 2018 21:22
3 000 SEK
8 apr 2018 21:16
2 800 SEK
8 apr 2018 21:16
2 700 SEK
8 apr 2018 20:29
2 500 SEK
8 apr 2018 17:40
2 300 SEK
8 apr 2018 17:39
2 100 SEK
8 apr 2018 17:39
2 001 SEK
7 apr 2018 19:08
1 900 SEK
3 apr 2018 20:15
1 800 SEK
1 apr 2018 10:05
1 700 SEK
1 apr 2018 10:05
1 600 SEK
1 apr 2018 10:05
1 500 SEK
1 apr 2018 10:05
1 400 SEK
1 apr 2018 10:04
1 100 SEK
1 apr 2018 10:04
1 000 SEK
1 apr 2018 10:03
950 SEK
1 apr 2018 10:03
900 SEK
1 apr 2018 10:03
850 SEK
1 apr 2018 10:03
800 SEK
1 apr 2018 9:22
650 SEK
1 apr 2018 8:44
600 SEK
1 apr 2018 8:44
600 SEK
31 mar 2018 22:41
400 SEK
31 mar 2018 22:41
350 SEK
29 mar 2018 0:35
300 SEK