Madeleine Pyk – en samling F769

LARS OLOV PARFA, kniv, signerad och daterad -74.

Fäste i björk och horn. Slida i läder och horn. Total längd 35 cm.

Bruksskick. Glipa mellan fästets delar. Kniven går ej att få upp ur slidan.

Klubbat pris
1 600
152
174
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
8 apr 2018 8:11
1 600 SEK
8 apr 2018 8:11
1 500 SEK
7 apr 2018 9:32
400 SEK
7 apr 2018 9:32
350 SEK
6 apr 2018 20:20
300 SEK