ROGER SAITON, kniv, signerad och daterad 2009.

Skaft i horn och trä. Slida i horn och läder. Knivens längd 20 cm.

Obetydligt slitage.

Klubbat pris
11 500
1 034
1 091
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
8 apr 2018 20:53
11 500 SEK
8 apr 2018 20:53
11 000 SEK
8 apr 2018 20:53
10 600 SEK
8 apr 2018 20:53
10 100 SEK
8 apr 2018 20:44
9 450 SEK
5 apr 2018 7:57
9 250 SEK
5 apr 2018 7:57
8 850 SEK
5 apr 2018 7:57
8 650 SEK
4 apr 2018 23:38
7 850 SEK
4 apr 2018 23:38
7 650 SEK
1 apr 2018 9:17
7 300 SEK
1 apr 2018 9:17
7 100 SEK
28 mar 2018 17:31
6 400 SEK
28 mar 2018 17:00
6 200 SEK
28 mar 2018 17:00
5 000 SEK
28 mar 2018 17:00
4 800 SEK
28 mar 2018 14:32
1 600 SEK
28 mar 2018 14:32
1 500 SEK
28 mar 2018 10:42
1 000 SEK