KNIV, möjligen Sven Isaksson, signerad, 1900-talets andra hälft.

Skaft i horn. Slida i horn och läder. Delivs genombruten dekor. Knivens längd 19,5 cm.

Obetydligt slitage.

Klubbat pris
10 500
927
967
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
2 apr 2018 14:52
10 500 SEK
2 apr 2018 14:52
10 000 SEK
1 apr 2018 23:31
9 350 SEK
1 apr 2018 23:31
9 150 SEK
1 apr 2018 23:26
7 300 SEK
1 apr 2018 23:26
7 100 SEK
1 apr 2018 23:26
5 700 SEK
1 apr 2018 23:26
5 500 SEK
1 apr 2018 23:25
3 700 SEK
1 apr 2018 23:25
3 500 SEK
1 apr 2018 22:09
2 800 SEK
1 apr 2018 22:09
2 600 SEK
1 apr 2018 22:08
2 300 SEK
1 apr 2018 22:08
2 100 SEK
1 apr 2018 9:24
1 000 SEK
28 mar 2018 15:19
300 SEK