1025851
KNIV, signerad PMK, enligt uppgift Poul Milasson Komsen, daterad 1979.

Skaft i horn och björk. Slida i horn och läder. Delvis genombruten dekor. Knivens längd 28 cm.

Bruksslitage.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 400
229
257
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
7 apr 2018 21:55
2 400 SEK
7 apr 2018 21:55
2 350 SEK
7 apr 2018 21:54
2 200 SEK
7 apr 2018 21:54
2 000 SEK
7 apr 2018 21:54
1 900 SEK