KNIV, signerad PMK, enligt uppgift Poul Milasson Komsen, daterad 1979.

Skaft i horn och björk. Slida i horn och läder. Delvis genombruten dekor. Knivens längd 28 cm.

Bruksslitage.

Klubbat pris
2 400
212
221
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
7 apr 2018 21:55
2 400 SEK
7 apr 2018 21:55
2 350 SEK
7 apr 2018 21:54
2 200 SEK
7 apr 2018 21:54
2 000 SEK
7 apr 2018 21:54
1 900 SEK
7 apr 2018 21:54
1 800 SEK
1 apr 2018 9:38
1 100 SEK
29 mar 2018 0:33
1 000 SEK