OLAV SVONNI, kniv, signerad och daterad 2007.

Skaft i björk och horn. Slida i snidat horn och läder. Skinnfodral. Knivens längd 19 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
23 000
2 041
2 130
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (26 bud)
8 apr 2018 21:29
23 000 SEK
8 apr 2018 21:29
22 100 SEK
8 apr 2018 21:28
21 100 SEK
8 apr 2018 21:28
20 100 SEK
8 apr 2018 21:27
20 000 SEK
8 apr 2018 21:27
19 500 SEK
8 apr 2018 21:27
19 100 SEK
8 apr 2018 21:27
18 500 SEK
8 apr 2018 21:27
18 000 SEK
8 apr 2018 20:55
17 500 SEK
8 apr 2018 20:55
17 000 SEK
8 apr 2018 20:55
16 500 SEK
8 apr 2018 20:55
16 000 SEK
7 apr 2018 10:36
15 500 SEK
7 apr 2018 10:36
15 000 SEK
4 apr 2018 20:28
13 500 SEK
4 apr 2018 20:28
13 000 SEK
1 apr 2018 21:29
12 500 SEK
1 apr 2018 21:29
12 000 SEK
29 mar 2018 7:18
10 700 SEK
29 mar 2018 7:18
10 200 SEK
28 mar 2018 16:58
7 300 SEK
28 mar 2018 16:58
7 100 SEK
28 mar 2018 16:58
6 200 SEK
28 mar 2018 16:58
6 000 SEK
28 mar 2018 10:45
300 SEK