1025853
OLAV SVONNI, kniv, signerad och daterad 2007.

Skaft i björk och horn. Slida i snidat horn och läder. Skinnfodral. Knivens längd 19 cm.

Smärre slitage.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
23 000
2 190
2 466
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (26 bud)
8 apr 2018 21:29
23 000 SEK
8 apr 2018 21:29
22 100 SEK
8 apr 2018 21:28
21 100 SEK
8 apr 2018 21:28
20 100 SEK
8 apr 2018 21:27
20 000 SEK