Arne Jones E1299

SUNE ENOKSSON, kniv, monogramsignerad, bladet signerat och daterat -86.

Skaft i horn och metall. Genombruten slida i horn och läder. Knivens längd ca 16 cm.

Mindre spricka i skaft vid blad. Slitage.

Klubbat pris
6 300
598
684
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (22 bud)
8 apr 2018 20:29
6 300 SEK
6 apr 2018 20:05
6 100 SEK
6 apr 2018 20:05
6 000 SEK
4 apr 2018 8:40
5 000 SEK
4 apr 2018 8:40
4 800 SEK
4 apr 2018 8:40
4 600 SEK
4 apr 2018 8:40
4 400 SEK
4 apr 2018 8:39
4 200 SEK
4 apr 2018 8:39
4 000 SEK
4 apr 2018 8:39
3 800 SEK
4 apr 2018 8:39
3 600 SEK
4 apr 2018 8:39
3 400 SEK
4 apr 2018 8:39
3 200 SEK
4 apr 2018 8:39
3 000 SEK
4 apr 2018 8:39
2 800 SEK
4 apr 2018 8:39
2 600 SEK
4 apr 2018 8:39
2 400 SEK
29 mar 2018 12:49
2 200 SEK
29 mar 2018 12:49
2 000 SEK
29 mar 2018 8:35
550 SEK
29 mar 2018 8:35
500 SEK
28 mar 2018 10:49
300 SEK