1025882
SVANTE LARSSON FRÅN LAPPTRÄSK, kniv, signerad.

Skaft i horn, trä och metall, bladet märkt "VH". Slida i snidat horn och läder, märkt "40.03.17". Knivens längd 18,5 cm.

Smärre slitage.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
6 150
583
657
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
8 apr 2018 19:00
6 150 SEK
8 apr 2018 19:00
6 000 SEK
8 apr 2018 18:45
5 350 SEK
8 apr 2018 18:44
5 150 SEK
8 apr 2018 18:44
5 000 SEK