1026324
MARTIN KOURAK, Jokkmokk, kniv, signerad MK och daterad -08.

Skaft av björk och renhorn. Knivslida av björk, renhorn och läder, med ögla. Knivens längd 20,5 cm.

Smärre slitage.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
6 200
588
662
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
8 apr 2018 20:18
6 200 SEK
8 apr 2018 20:18
6 100 SEK
4 apr 2018 20:19
5 400 SEK
4 apr 2018 20:19
5 200 SEK
29 mar 2018 7:25
4 000 SEK