KNIV, signerad SLA, sent 1900-tal.

Skaft i horn, slida i läder och horn. Stiliserad dekor. Total längd ca 23,5 cm cm.

Smärre slitage. Kniven fast i slidan .

Klubbat pris
5 000
474
543
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (24 bud)
8
8 apr 2018 20:44
5 000 SEK
8 apr 2018 20:44
4 800 SEK
6 apr 2018 20:16
4 400 SEK
6 apr 2018 20:10
4 200 SEK
6 apr 2018 20:10
4 000 SEK
6 apr 2018 20:09
3 700 SEK
6 apr 2018 20:09
3 500 SEK
6 apr 2018 20:08
3 200 SEK
6 apr 2018 20:08
3 000 SEK
6 apr 2018 20:07
2 200 SEK
6 apr 2018 20:07
2 000 SEK
6 apr 2018 13:16
1 900 SEK
6 apr 2018 13:16
1 800 SEK
6 apr 2018 13:15
1 700 SEK
6 apr 2018 13:15
1 600 SEK
6 apr 2018 9:40
850 SEK
3 apr 2018 10:39
800 SEK
1 apr 2018 9:40
728 SEK
1 apr 2018 9:23
678 SEK
31 mar 2018 19:57
550 SEK
31 mar 2018 19:57
500 SEK
31 mar 2018 2:13
450 SEK
31 mar 2018 2:13
400 SEK
28 mar 2018 17:58
300 SEK