KNIV, signerad FNP?, 1900-talets andra hälft.

Horn, läder och trä. Total längd 26 cm.

Bruksskick. Glipor mellan delar på skaftet. Kniven fast i slidan. Skador på läderrem.

Klubbat pris
550
49
51
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
8 apr 2018 22:07
550 SEK
8 apr 2018 22:07
500 SEK
8 apr 2018 22:07
450 SEK
8 apr 2018 22:07
400 SEK
8 apr 2018 19:41
350 SEK
6 apr 2018 16:54
300 SEK