Madeleine Pyk – en samling F769

INGVAR GUSTAVSSON, käpp, signerad.

Horn och björk. Längd 84 cm.

Bruksskick. Sprickor, en genomgående. Sned nedre del.

Klubbat pris
1 100
104
120
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
8 apr 2018 20:31
1 100 SEK
8 apr 2018 20:31
1 000 SEK
8 apr 2018 20:29
950 SEK
8 apr 2018 20:28
900 SEK
8 apr 2018 20:28
850 SEK
7 apr 2018 20:51
800 SEK
7 apr 2018 12:12
750 SEK
6 apr 2018 19:23
700 SEK
6 apr 2018 19:23
650 SEK
30 mar 2018 17:45
605 SEK
30 mar 2018 17:44
555 SEK
30 mar 2018 17:44
550 SEK
30 mar 2018 17:44
450 SEK
30 mar 2018 17:44
400 SEK
29 mar 2018 12:00
350 SEK
28 mar 2018 11:35
300 SEK