Madeleine Pyk – en samling F769

Erik Norberg

(Sverige, 1913-2001)
Erik Norberg
(Sverige, 1913-2001)

ERIK NORBERG, figurin, horn, signerad E.N. och daterad -91.

Renskötare och ren. Längd 23 cm, höjd 11 cm.

Sedvanligt slitage.

Klubbat pris
1 600
152
174
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
8 apr 2018 21:10
1 600 SEK
8 apr 2018 21:10
1 500 SEK
8 apr 2018 18:42
1 400 SEK
8 apr 2018 7:17
1 300 SEK
4 apr 2018 18:09
1 200 SEK
4 apr 2018 18:09
1 100 SEK
3 apr 2018 20:13
300 SEK