Martin Stenström

(Sverige, 1912-2000)
Martin Stenström
(Sverige, 1912-2000)

MARTIN STENSTRÖM, Jutsajaure, skulpturgrupp, snidat trä, signerad M.S.

Jägare och björn. Höjd 18 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Klubbat pris
10 620
1 008
1 153
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (33 bud)
8 apr 2018 21:48
10 620 SEK
8 apr 2018 21:46
10 120 SEK
8 apr 2018 21:46
10 000 SEK
8 apr 2018 21:46
9 912 SEK
8 apr 2018 21:46
9 712 SEK
8 apr 2018 21:45
9 315 SEK
8 apr 2018 21:45
9 115 SEK
8 apr 2018 21:45
8 912 SEK
8 apr 2018 21:45
8 712 SEK
8 apr 2018 21:45
8 412 SEK
8 apr 2018 21:45
8 212 SEK
8 apr 2018 21:02
7 977 SEK
8 apr 2018 21:02
7 777 SEK
8 apr 2018 20:35
7 200 SEK
8 apr 2018 20:35
7 000 SEK
8 apr 2018 20:20
6 800 SEK
8 apr 2018 20:20
6 600 SEK
8 apr 2018 19:23
6 200 SEK
8 apr 2018 19:23
6 000 SEK
8 apr 2018 18:43
5 350 SEK
8 apr 2018 10:38
5 150 SEK
8 apr 2018 10:38
5 000 SEK
8 apr 2018 10:38
4 350 SEK
8 apr 2018 10:38
4 150 SEK
7 apr 2018 2:23
3 450 SEK
7 apr 2018 2:23
3 250 SEK
7 apr 2018 2:18
2 750 SEK
7 apr 2018 2:18
2 550 SEK
4 apr 2018 18:11
2 350 SEK
4 apr 2018 18:11
2 150 SEK
3 apr 2018 16:36
1 200 SEK
3 apr 2018 16:36
1 100 SEK
2 apr 2018 7:57
1 000 SEK