1026612
Martin Stenström
(1912-2000)

MARTIN STENSTRÖM, Jutsajaure, skulpturgrupp, snidat trä, signerad M.S.

Jägare och björn. Höjd 18 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
10 620
1 011
1 139
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (33 bud)
8 apr 2018 21:48
10 620 SEK
8 apr 2018 21:46
10 120 SEK
8 apr 2018 21:46
10 000 SEK
8 apr 2018 21:46
9 912 SEK
8 apr 2018 21:46
9 712 SEK