1026687
MAGNUS FANKKI, kåsa, sent 1900- / tidigt 2000-tal.

Björk och horn. Längd 17 cm.

Obetydligt ytslitage.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 200
208
235
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
8 apr 2018 21:54
2 200 SEK
8 apr 2018 21:54
2 000 SEK
8 apr 2018 21:54
2 000 SEK
8 apr 2018 18:43
1 900 SEK
8 apr 2018 18:43
1 800 SEK