MAGNUS FANKKI, kåsa, sent 1900- / tidigt 2000-tal.

Björk och horn. Längd 17 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
2 200
195
204
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
8 apr 2018 21:54
2 200 SEK
8 apr 2018 21:54
2 000 SEK
8 apr 2018 21:54
2 000 SEK
8 apr 2018 18:43
1 900 SEK
8 apr 2018 18:43
1 800 SEK
8 apr 2018 18:42
1 600 SEK
8 apr 2018 18:42
1 500 SEK
8 apr 2018 12:12
1 200 SEK
29 mar 2018 21:35
1 000 SEK