1026691
Martin Stenström
(1912-2000)

ERIK NORBERG samt MARTIN STENSTRÖM, figurer, 4 st, monogramsignerade, delvis daterade.

Trä och renhorn. Daterade -56, - 58 och -60. Höjd 4,5 - 8 cm.

Visst slitage.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 600
341
384
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (18 bud)
8 apr 2018 21:02
3 600 SEK
8 apr 2018 20:25
3 400 SEK
8 apr 2018 20:05
3 200 SEK
8 apr 2018 20:05
3 000 SEK
8 apr 2018 20:05
3 000 SEK