KÅSOR, 2 st, Erik Tuolja samt Nikolaus Fankki, signerade.

Trä och dekorerat horn. Längd ca 14,5- 15 cm.

Bruksskick. Kåsan av Tuolja med omfattande lagning på hänkeln samt sprickor.

Klubbat pris
450
40
41
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
8 apr 2018 16:11
450 SEK
8 apr 2018 16:11
400 SEK
8 apr 2018 16:11
400 SEK
6 apr 2018 18:20
350 SEK
2 apr 2018 18:54
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

176. Mikael Jansson, "H.K.H Kronprinsessan Victoria, #2 Stockholm Studio, 2002".
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
Aktuellt bud:
75 000 SEK