Madeleine Pyk – en samling F769

ERLAND HEDMAN, kåsa, signerad.

Horn med dekor på skaftet. Bärrem i läder. Längd 14,5 cm.

Smärre slitage. Lagning, troligen ursprunglig.

Klubbat pris
950
90
104
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
7 apr 2018 21:49
950 SEK
7 apr 2018 21:49
900 SEK
7 apr 2018 20:50
850 SEK
5 apr 2018 15:37
800 SEK
5 apr 2018 15:37
750 SEK
31 mar 2018 7:28
550 SEK
31 mar 2018 7:28
500 SEK
29 mar 2018 14:13
300 SEK