1031670
KÅSOR, 2 st, bl a Anton Enarsson, signerade.

Trä och horn. En signerad EPP. Kåsan av Anton Enarsson dekorerad med ringar av horn. Bärhandtag i läder. Längd 14- 15 cm.

Bruksskick.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
900
85
96
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
8 apr 2018 20:44
900 SEK
8 apr 2018 20:44
850 SEK
8 apr 2018 20:44
800 SEK
8 apr 2018 20:43
750 SEK
8 apr 2018 20:27
700 SEK