Madeleine Pyk – en samling F769

KÅSOR, 2 st, bl a Anton Enarsson, signerade.

Trä och horn. En signerad EPP. Kåsan av Anton Enarsson dekorerad med ringar av horn. Bärhandtag i läder. Längd 14- 15 cm.

Bruksskick.

Klubbat pris
900
85
98
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
8 apr 2018 20:44
900 SEK
8 apr 2018 20:44
850 SEK
8 apr 2018 20:44
800 SEK
8 apr 2018 20:43
750 SEK
8 apr 2018 20:27
700 SEK
8 apr 2018 20:10
650 SEK
8 apr 2018 20:10
600 SEK
8 apr 2018 20:10
600 SEK
8 apr 2018 16:09
550 SEK
8 apr 2018 7:25
500 SEK
8 apr 2018 7:25
450 SEK
8 apr 2018 7:25
450 SEK
7 apr 2018 19:04
400 SEK
5 apr 2018 16:58
350 SEK
2 apr 2018 8:11
300 SEK