PARTI HORNARBETEN, 11 st, 1900-tal.

Hårspänne, fem skedar, tre nålhus samt samt två scarfringar. Längd 2- 26 cm.

Bruksskick.

Klubbat pris
5 000
438
456
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
8 apr 2018 22:05
5 000 SEK
8 apr 2018 22:04
4 800 SEK
8 apr 2018 21:54
4 600 SEK
8 apr 2018 19:14
4 400 SEK
8 apr 2018 19:14
4 200 SEK
8 apr 2018 16:19
4 000 SEK
8 apr 2018 16:19
3 800 SEK
8 apr 2018 16:19
3 600 SEK
8 apr 2018 16:19
3 400 SEK
7 apr 2018 21:07
3 200 SEK
7 apr 2018 19:12
3 000 SEK
1 apr 2018 20:26
2 800 SEK
1 apr 2018 20:26
2 600 SEK
30 mar 2018 21:17
2 200 SEK
30 mar 2018 21:17
2 000 SEK
30 mar 2018 7:15
300 SEK