Madeleine Pyk – en samling F769

LARS LEVI SUNNA, skulptur, signerad.

Björk och horn. Höjd 15 cm.

Smärre slitage. Mindre torrsprickor.

Klubbat pris
2 150
204
234
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
8 apr 2018 20:16
2 150 SEK
8 apr 2018 20:16
2 000 SEK
8 apr 2018 19:54
1 900 SEK
8 apr 2018 19:54
1 800 SEK
8 apr 2018 10:34
1 500 SEK
8 apr 2018 10:34
1 400 SEK
8 apr 2018 8:07
1 150 SEK
8 apr 2018 8:07
1 050 SEK
7 apr 2018 19:01
850 SEK
7 apr 2018 19:01
800 SEK
6 apr 2018 9:45
550 SEK
6 apr 2018 9:45
500 SEK
2 apr 2018 22:58
450 SEK
2 apr 2018 22:58
400 SEK
29 mar 2018 14:12
300 SEK