Madeleine Pyk – en samling F769

LARS PIRAK, saltripa, signerad.

I form av ripa i horn. Längd ca 6 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
2 050
195
224
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (26 bud)
8 apr 2018 20:41
2 050 SEK
9
8 apr 2018 20:41
1 950 SEK
8 apr 2018 20:41
1 850 SEK
9
8 apr 2018 20:41
1 750 SEK
8 apr 2018 18:47
1 650 SEK
8
8 apr 2018 18:47
1 550 SEK
8 apr 2018 18:47
1 450 SEK
8
8 apr 2018 18:47
1 350 SEK
8 apr 2018 10:32
1 250 SEK
7 apr 2018 22:43
1 150 SEK
7 apr 2018 22:43
1 050 SEK
7 apr 2018 22:43
1 000 SEK
7 apr 2018 22:42
950 SEK
7 apr 2018 22:42
900 SEK
7 apr 2018 22:42
850 SEK
7 apr 2018 22:42
800 SEK
7 apr 2018 22:40
750 SEK
7 apr 2018 22:40
700 SEK
7 apr 2018 12:21
650 SEK
5 apr 2018 19:50
600 SEK
5 apr 2018 19:50
600 SEK
4 apr 2018 0:04
550 SEK
4 apr 2018 0:04
500 SEK
2 apr 2018 20:11
400 SEK
1 apr 2018 11:39
350 SEK
30 mar 2018 10:06
300 SEK